Listy absolwentów

Poniżej wykaz wszystkich absolwentów Instytutu Poligrafii. Jeśli kogoś z Was pominęliśmy, to bardzo przepraszamy i prosimy o informacje na nasz adres: info@absolwencipoligrafii.org


ROCZNIK 2019
dziennewieczorowezaoczneuzupełniającepodyplomowedzienne inżynierskiedzienne magisterskiezaoczne inżynierskiezaoczne magisterskieniestacjonarne inżynierskieniestacjonarne inżynierskie (2)stacjonarne inżynierskie
Więcek Marta
Micun Monika

ROCZNIK 2018
dziennewieczorowezaoczneuzupełniającepodyplomowedzienne inżynierskiedzienne magisterskiezaoczne inżynierskiezaoczne magisterskieniestacjonarne inżynierskieniestacjonarne inżynierskie (2)stacjonarne inżynierskie
Ciężki Krzysztof
Burzyński Bartłomiej
Dybcio Marta
Gurniak Justyna
Kalinowski Mariusz
Kuśmierczyk Natalia
Łaski Michał
Łuszczewska Renata
Mistrzyk Michał
Nguyen Hong Linh
Piwek Joanna
Polański Stefan
Rudko Mateusz
Rutkowska Joanna
Sawicki Rafał
Anusik Tatiana
Bułas Jakub
Masłowska Emilia
Skowroński Paweł
Świtała Małgorzata
Bielec Zuzanna
Cichy Łukasz
Drążkiewicz Anna
Holica Joanna
Kacperek Agata
Karczewska Magda
Kędra Maja
Mościcka Julia
Olender Filip
Pieńkowski Paweł
Rękawek Mateusz
Staniek Aleksandra
Zwierzchaczewska Magdalena

ROCZNIK 2017
dziennewieczorowezaoczneuzupełniającepodyplomowedzienne inżynierskiedzienne magisterskiezaoczne inżynierskiezaoczne magisterskieniestacjonarne inżynierskieniestacjonarne inżynierskie (2)stacjonarne inżynierskie
Bednarek Alicja
Czyżykowski Marek
Dąbrowska Klaudia
Fiszbach Joanna
Gołdyn Konrad
Gonet Grzegorz
Jabczyńska-Sucharska Ewa
Jamroszczyk Waldemar
Kopaczewski Dawid
Kwiatkowska Małgorzata
Manikowski Artur
Nowak Rafał
Orłowski Maciej
Połka Paweł
Przybylski Leszek
Siwkowski Marek
Sobczyk Tomasz
Stasierowski Grzegorz
Szot Andrzej
Tylenda Marcin
Winiarski Paweł
Wolińska Anna
Zimny Sergiusz
Andrasik Adam
Borodziuk Agnieszka
Foryś Marcin
Kidawa Dominik
Kostrzewa Emilia
Matyszewski Michał
Niewieczerzał Marta
Osowska Justyna
Oworuszko Joanna
Przychodzeń Radosław
Steć Agnieszka
Turubanava Yuliya
Rombel Maciej
Wieczorek Piotr
Pierszanko Marta
Szkuta Robert
Barszcz Anna
Burzec Klaudia
Byszewska Janina
Chud Anna
Gorczyński Andrzej
Grabek Aleksandra
Jacyna Dorota
Jędral Przemysław
Kołodziej Krzysztof
Koń Szymon
Napiórkowska Jolanta
Rajewska Adrianna
Samoraj Marta
Targoński Stanisław
Żyznowski Łukasz

ROCZNIK 2016
dziennewieczorowezaoczneuzupełniającepodyplomowedzienne inżynierskiedzienne magisterskiezaoczne inżynierskiezaoczne magisterskieniestacjonarne inżynierskieniestacjonarne inżynierskie (2)stacjonarne inżynierskie
Andruszczak Marta
Bagiński Cezary
Boniakowski Miron
Byra Adam
Charukiewicz-Pawliszyn Magdalena
Daniel Przemysław
Dziedzic Robert
Grabowska Agata
Jagielska Ludmiła
Jarzębiński Robert
Koczyk Katarzyna
Kozłowska Magdalena
Krupa Maciej
Kulczyński Paweł
Leszczyński Łukasz
Myszkorowska Agnieszka
Opałka Zofia
Pawłowski Andrzej
Przegalińska Magdalena
Przewoźniczuk Arkadiusz
Samojłowicz Marcin
Stadnik Łukasz
Stępski Maciej
Wituchowska Maria
Zaremba Wojciech
Świerk Marcin
Adamczyk Dariusz
Anusik Tatiana
Cecot Maciej
Daszczuk Maria
Demianiuk Iga
Górska Karolina
Iwan Mateusz
Jackiewicz Anna
Jakimczuk Marta
Machnio Katarzyna
Majda Krzysztof
Masłowska Emilia
Nurkiewicz Martyna
Piątek Maria
Płochocka Patrycja
Proc Michał
Pykacz Patrycja
Skowroński Daniel
Smater Piotr
Stępień Łukasz
Szerszeńska Anna
Szymoniuk Dominika
Wójcikowski Daniel
Wróbel Radosław
Zielińska Anna
Żebrowski Radosław
Giedyk Malwina
Lasecki Adam
Skrzypczyński Michał
Granis Joanna
Jedynak Paweł
Krajewski Adam
Lewicki Krzysztof
Piórkowski Łukasz
Opozda Łukasz

ROCZNIK 2015
dziennewieczorowezaoczneuzupełniającepodyplomowedzienne inżynierskiedzienne magisterskiezaoczne inżynierskiezaoczne magisterskieniestacjonarne inżynierskieniestacjonarne inżynierskie (2)stacjonarne inżynierskie
Bartnik Jarosław
Bartosik Mariusz
Baryła Anna
Budzyński Łukasz
Dąbrowska Katarzyna
Gębuś Robert
Haba Mirosław
Kazubski Piotr
Konopka Paulina
Kozak Janusz
Kruk Maria
Marczyk Adam
Mlonka Wioletta
Nawrocki Oskar
Nowak Andrzej
Owad Rafał
Pajda Wojciech
Pankowski Jerzy
Piworowicz Tomasz
Stankiewicz Eryk
Wiśniewski Bartosz
Włodarczyk Dorota
Wróblewski Krzysztof
Wąs Małgorzata
Wudarczyk Rafał
Bałdowski Grzegorz
Cichocka Agata
Dłubak Dagna
Dukata Adam
Gąsiorowski Marcin
Kokieć Justyna
Kopczyńska Aneta
Kozak Karolina
Majtczak Tomasz
Micun Monika
Omelczuk Ewa
Paśnik Sebastian
Pogorzelska Paulina
Skowroński Paweł
Sobczak Katarzyna
Szczepaniuk Anna
Weremijewicz Katarzyna
Wichowska Monika
Wierzchucka Marta
Wirtek Magdalena
Zawadzka Katarzyna
Zwierzyński Tomasz
Świtała Małgorzata
Jarymek Michał
Lewandowska Monika
Obrębska Anna
Trokowska Paula
Wanat Mateusz
Ałaszewski Sylwester
Bednarczyk Kamil
Dyba Jarosław
Granis Kamil
Kiełczewska Katarzyna
Kopa Sylwester
Pielużek Marzena
Rzepczak Ewa
Rzępołuch Radosław
Skoczyńska Karolina
Sosnowska Aneta
Stasiuk Rafał
Ziółek Piotr

ROCZNIK 2014
dziennewieczorowezaoczneuzupełniającepodyplomowedzienne inżynierskiedzienne magisterskiezaoczne inżynierskiezaoczne magisterskieniestacjonarne inżynierskieniestacjonarne inżynierskie (2)stacjonarne inżynierskie
Dudzińska Maria
Górski Mariusz
Grobelski Bartłomiej
Hajduczek Paulina
Jastrzębska Marta
Jegliński Mariusz
Karbowska Ewa
Kłusek Sylwester
Przewoźnik Bartosza
Roszkowski Piotr
Śmiarowski Jan
Bułas Jakub
Dziugieł Ewelina
Frączak Agnieszka
Góral Emilia
Horbowicz Agnieszka
Kochanek Magdalena
Kruk Alicja
Książek Tomasz
Lekki Weronika
Lipiak Paweł
Łuszczyńska Agata
Madrjas-Dymek Anna
Michalska Marta
Pacewicz Patrycja
Pieńkowski Tomasz
Piorun Dorota
Pytko Tomasz
Rogulski Maciej
Sikora Adam
Spik Patrycja
Zaborowski Jacek
Świętoński Artur
Biernacki Radosław
Bigda Kacper
Bąk Aleksandra
Ciećwierz Jarosław
Florianowicz Barbara
Gadomski Marcin
Grabowski Robert
Iwanowski Marcin
Jurkowski Paweł
Kosonóg Marcin
Księżak Arkadiusz
Lebuda Sebastian
Pawlak Anna
Pawlak Izabela
Paśnik Krzysztof
Stachurski Artur
Stasiewicz Urszula
Wolski Adam

ROCZNIK 2013
dziennewieczorowezaoczneuzupełniającepodyplomowedzienne inżynierskiedzienne magisterskiezaoczne inżynierskiezaoczne magisterskieniestacjonarne inżynierskieniestacjonarne inżynierskie (2)stacjonarne inżynierskie
Bogdanowicz Rafał
Buczek Dominika
Fryza Maria
Lewandowska Anna
Momot Hubert
Piechna-Pietrzyk Ewa
Preder Magdalena
Roman Bartosz
Szczechowicz Katarzyna
Uryga Ewa
Wojciechowski Paweł
Bojarczuk Bartosz
Borowski Jakub
Chrzanowska Agnieszka
Dziewulski Arkadiusz
Erchard Maciej
Gankowski Bogusław
Główka Karol
Gołąbek Małgorzata
Grzechnik Ewelina
Izdebski Marcin
Jaroszek Filip
Kaczmarek Piotr
Królikowska Justyna
Krzych Paweł
Lasecki Adam
Lejczak Natalia
Leśkiewicz Kamil
Milewski Radosław
Nesterowicz Mateusz
Pawińska Julita
Pędzich Iwona
Rejak Anna
Rosłaniec Paweł
Ruszkowska Agata
Skarzyńska Anna
Sobich Aneta
Sosnowska Katarzyna
Steć Karol
Waga Paweł
Wiśniewska Patrycja
Zamojska Alicja
Grzankowski Piotr
Krawczuk Adam
Wądołowski Daniel
Całczyńska Agnieszka
Darżynkiewicz Marta
Gałczyńska Agnieszka
Grzegolec Mateusz
Lenartowicz Joanna
Napora Marcin
Piasecki Hubert
Pozaroszczyk Justyna
Przybysz Tomasz
Puchalski Mariusz
Rygulska Joanna
Siedlecki Rafał
Skrzos Iwona
Stencel Tomasz
Zwoliński Marek
Żuwalski Waldemar
Rembelski Przemyslaw

ROCZNIK 2012
dziennewieczorowezaoczneuzupełniającepodyplomowedzienne inżynierskiedzienne magisterskiezaoczne inżynierskiezaoczne magisterskieniestacjonarne inżynierskieniestacjonarne inżynierskie (2)stacjonarne inżynierskie
Antosik Kamil
Banaś Justyna
Chustecki Paweł
Cieślak Rafał
Domańska Sylwia
Gołaszewska Karina
Hawryluk Jakub
Jankowski Dominik
Juraszczyk Karol
Kiela Piotr
Lignowski Adam
Nowak Sebastian
Paczoski Bartłomiej
Paliński Jakub
Popis Paweł
Przyborek Szymon
Rogowski Kamil
Smoczyńska Bogumiła
Stopka Monika
Szarkowski Robert
Twardowska Alicja
Wojtkowski Robert
Świętek Tomasz
Błasiak Tomasz
Czarnecki Adam
Iyare Agnieszka
Jemiołowska Beata
Jeznach Edyta
Kiek Paweł
Kopecka Justyna
Kowalski Artur
Kunik Daniel
Kuśnierczak Sławomir
Kwass Sebastian
Łęczycka Emilia
Łoś Jędrzej
Majewska Kamila
Michalczuk Krystian
Mikołajczak Zenon
Niemiec Józef
Ostrowski Waldemar
Parus Justyna
Pokarowska Hanna
Zientara Sebastian
Dorosz Aleksandra
Dreszer Karol
Dydecka Magdalena
Dymek Ewelina
Giedyk Malwina
Grzybowska Wiktoria
Jamrożek Agnieszka
Jankowski Marcin
Jaszczuk Marlena
Kalbarczyk Marcin
Kalisz Marcin
Kłak Paulina
Koronka Katarzyna
Książek Iga
Lenart Katarzyna
Łada Adrian
Maciejak Piotr
Maj Milena
Maliszewski Łukasz
Michalczyk Ewelina
Mączyński Maciej
Obrębska Anna
Paćkowski Grzegorz
Polkowski Mateusz
Porzuczek Ewelina
Pszczoła Paulina
Sałajczyk Tomasz
Stateczna Patrycja
Tobolski Bartosz
Tomaszek Anna
Trokowska Paula
Trzaska Justyna
Wanat Mateusz
Wieczorek Barbara
Witak Rafał
Wojciechowska Ewa
Zalewska Katarzyna
Zalewska Marta
Zawadzka Julita
Zgódka Michał
Beczek Anna
Sawicka Ewa
Jakoby-Binkowska Sylwia

ROCZNIK 2011
dziennewieczorowezaoczneuzupełniającepodyplomowedzienne inżynierskiedzienne magisterskiezaoczne inżynierskiezaoczne magisterskieniestacjonarne inżynierskieniestacjonarne inżynierskie (2)stacjonarne inżynierskie
Abramczyk Sylwia
Adamowski Tomasz
Adamski Marek
Babkowski Jacek
Cejmer Beata
Daroszewski Ryszard
Górska Dorota
Kasperkowiak Paweł
Kłos Mateusz
Kozieł Kamil
Mazurek Kamil
Rudnicka Agnieszka
Sarzyński Krzysztof
Skrzydelska Romualda
Suplicka Dorota
Tokarski Jakub
Torbińska Katarzyna
Tryniszewski Rafał
Ugodzińska Janina
Wacławek Marcin
Zielski Michał
Bykowski Andrzej
Cybulski Adrian
Długołęcka Anna
Dąbrowa Anna
Fonrath Jarosław
Gdaniec Lidia
Giza Zbigniew
Hyb Hubert
Kiszkarewicz Rafał
Kostrzewa Michał
Kowalczyk Robert
Luzińska Małgorzata
Łukaszewicz Bartosz
Marcinkiewicz Piotr
Marzec Rafał
Panter Damian
Pich Elżbieta
Sosnowska Monika
Węcławiak Aneta
Wojdat Elżbieta
Zielecka Romana
Banasiak Artur
Dobrzeniecka Katarzyna
Gmurczyk Tomasz
Grzywa Katarzyna
Kiełb Paulina
Kołacki Norbert
Kowalski Łukasz
Książek Przemysław
Łukowska Aneta
Markiewicz Edyta
Nowak Wanda
Panasewicz Karolina
Panasewicz Milena
Paziewski Piotr
Pietrzyk Karolina
Pinowska Magdalena
Piskorz Elżbieta
Suski Karol
Szymczak Agata
Tkaczyk Artur
Wieczorek Wioletta
Wojciechowski Andrzej
Wróbel Bartłomiej
Wróblewska Barbara
Żytnikowska Agnieszka
Bucoń Marcin
Kawecki Jarosław
Lenarczyk Marta
Pyś-Skrońska Beata
Raszeja Przemysław
Waszczuk Maciej
Keller-Perz Joanna
Lipiak Wojciech

ROCZNIK 2010
dziennewieczorowezaoczneuzupełniającepodyplomowedzienne inżynierskiedzienne magisterskiezaoczne inżynierskiezaoczne magisterskieniestacjonarne inżynierskieniestacjonarne inżynierskie (2)stacjonarne inżynierskie
Stępnik Beata
Jodłowski Aleksander
Lewandowski Łukasz
Matysiak-Mrowińska Aneta
Pastuszak Mateusz
Potecki Przemysław
Rogalska Agnieszka
Rokicki Sławomir
Sepetowski Marcin
Uszyńska Magdalena
Wojtas Paweł
Wolf Daniel
Śladowska Karolina
Banach Alicja
Baran Tomasz
Bargański Waldemar
Bliszczyk Joanna
Chmielecka Jowita
Czerwińska Elżbieta
Dobrołęcki Juliusz
Drozdowski Michał
Gochnio Beata
Górski Jakub
Kopeć Radosław
Kowalska Aleksandra
Kozłowski Grzegorz
Lesiak Jolanta
Lipiński Sławomir
Łochowski Mateusz
Makowska Monika
Mamot Piotr
Marcinkowski Piotr
Meissner Andrzej
Placek Łukasz
Ruchałowska Marta
Rudalska Aneta
Smoleń Zofia
Wojciechowski Mirosław
Wójcik Paweł
Zagrobelna-Męcina Monika
Zglenicka Agnieszka
Zimny Anna
Żołek Teresa
Barański Paweł
Dreszer Paweł
Dąbrowska Joanna
Gajak Arkadiusz
Gierasiński Łukasz
Gronek Anna
Karpińska Natalia
Kowalski Adrian
Krawczuk Adam
Kryszkiewicz Mariusz
Malec Jerzy
Matejewski Maciej
Mazurek Krzysztof
Muszel Piotr
Nowakowska Agnieszka
Osuch Martyna
Pawliszak Łukasz
Piesio Michał
Rembelski Przemyslaw
Sawicki Aleksander
Skowrońska Magdalena
Słoński Piotr
Stelmasiak Paulina
Stępniak Beata
Szarubka Paweł
Tomaszewska Katarzyna
Truszczyński Paweł
Urbańska Elżbieta
Wieczorek Aneta
Ślęczkowska Julia
Świderska Maria
Boruc Bartłomiej
Cendrowska Marta
Górnicki Tomasz
Gruba Jolanta
Józefski Łukasz
Kruszyński Krzysztof
Milewska Agnieszka
Niemiro Paweł
Niewiero Maciej
Roszczyk Aleksandra
Skroński Rafał
Sobiesiak Izabela
Stroński Rafał
Szych Krystyna
Mrozowska Joanna
Płatek Dorota

ROCZNIK 2009
dziennewieczorowezaoczneuzupełniającepodyplomowedzienne inżynierskiedzienne magisterskiezaoczne inżynierskiezaoczne magisterskieniestacjonarne inżynierskieniestacjonarne inżynierskie (2)stacjonarne inżynierskie
Frydrych Albin
Gać Paweł
Hamera Aleksandra
Koziarka Anna
Kożuchowski Rafał
Kwiatkowski Dariusz
Kwiatkowski Robert
Leszczyński Tomasz
Lewandowski Marcin
Plewka Michał
Przybysz Beata
Przywóski Jakub
Rosa Piotr
Rostek Andrzej
Rutkowski Tomasz
Skolimowski Jacek
Skwierz Rafał
Walczak Tomasz
Wąsowski Sławomir
Adamczyk Jarosław
Białowąs Krzysztof
Boruc Bartłomiej
Brzomiński Łukasz
Falkowski Marcin
Ferens Jarosław
Firlej Maciej
Gałkowska Kamila
Godyńska Aleksandra
Ignarski Szymon
Klimowicz Piotr
Kotowska Agnieszka
Krasowski Paweł
Kropielnicka Magdalena
Król Justyna
Lipińska Joanna
Liwska Anita
Manek Urszula
Manias Piotr
Marczewska Katarzyna
Mórawska Magdalena
Murawska Magdalena
Piasek Magdalena
Pióro Marcin
Pistolin Paweł
Poterała Ariel
Przybyła Radosław
Pucek Bogusław
Regulska Jolanta
Rendak Anna
Rojek Dorota
Tasak Rafał
Wierzbicka Izabella
Borowa Anna
Czernichowska Anna
Dominiak Iwona
Jurkiewicz Agnieszka
Kamińska Katarzyna
Kasperski Krzysztof
Kowalik Ewa
Krzyżkowski Juliusz
Kuczyński Łukasz
Kufirska Marta
Kunach Jakub
Leśniewski Mariusz
Łazarczyk Tomasz
Makos Iwona
Mizgalska Anna
Orowiecka Diana
Osiński Krzysztof
Przybylski Jacek
Sasin Katarzyna
Siedlecka Dorota
Sobolewska Katarzyna
Sobolewska Katarzyna
Stefańska Joanna
Szułczyńska Agnieszka
Trochimiuk Michał
Wielgat Tomasz
Gąska Ewelina
Lewandowska Katarzyna
Szulich Monika

ROCZNIK 2008
dziennewieczorowezaoczneuzupełniającepodyplomowedzienne inżynierskiedzienne magisterskiezaoczne inżynierskiezaoczne magisterskieniestacjonarne inżynierskieniestacjonarne inżynierskie (2)stacjonarne inżynierskie
Borkowski Bartłomiej
Chludziński Rafał
Czapski Michał
Gruczek Piotr
Jarzębski Paweł
Jerzak Arkadiusz
Jędrzejczyk Krzysztof
Karolewska Katarzyna
Kiereta Rafał
Kliwer Marek
Kowalska Wioletta
Kwaśnik Tomasz
Leoniuk Edyta
Makulski Michał
Małek Dawid
Matulka Jarosław
Mierzejewski Sławomir
Olszak Grzegorz
Pindral Lidia
Rogoziński Leszek
Różański Grzegorz
Szczotka Zbigniew
Sznajder Leszek
Urbaniak Bartłomiej
Wachnik Tomasz
Wojtkowski Piotr
Śnieżko Adam
Świebodziński Tomasz
Bielska Agnieszka
Chmieliński Sławomir
Czerska-Krysik Agnieszka
Dydycz Mariusz
Głowacka Katarzyna
Kaczmarek Lucyna
Kalińska Dominika
Kucharski Marcin
Latek Robert
Majewska Wiktoria
Matuszak Lidia
Mądry Alicja
Nowakowska Nina
Obara Krzysztof
Panter Aleksander
Pierzchała Bartosz
Polakowski Dariusz
Przybek Barbara
Radaj Dariusz
Rozmiarek Tomasz
Soćko Katarzyna
Wróbel Marcin
Zabielska Katarzyna
Beczek Anna
Bucoń Marcin
Cap Olga
Dominiak Iwona
Duda Łukasz
Dymkowska Agata
Grygo Justyna
Józefski Łukasz
Lenarczyk Marta
Leśniewski Mariusz
Markiewicz Małgorzata
Milewska Agnieszka
Pieczyrak Wojciech
Roszczyk Aleksandra
Tymoszuk Bartłomiej
Waszczuk Maciej
Zielińska Agnieszka
Adamczyk Jacek
Balicki Łukasz
Bandurski Michał
Duda Katarzyna
Dziewulski Dariusz
Gawrońska Agnieszka
Kaszuba Aleksandra
Kisielińska Zofia
Kowalska Joanna
Kryszkiewicz Krzysztof
Kurkus Tomasz
Lis Magdalena
Malicka Dorota
Medak Weronika
Pióro Adam
Rombel Kinga
Staciwa Marlena
Strugiński Krzysztof
Szypliński Michał
Tyrowicz Danuta
Wasilewska Joanna

ROCZNIK 2007
dziennewieczorowezaoczneuzupełniającepodyplomowedzienne inżynierskiedzienne magisterskiezaoczne inżynierskiezaoczne magisterskieniestacjonarne inżynierskieniestacjonarne inżynierskie (2)stacjonarne inżynierskie
Banasiuk Sebastian
Chmielewska Lena
Cielemęcka Wioletta
Czubaszek Agnieszka
Demiańczuk Marcin
Dąbrowska Aneta
Dziubińska Agata
Gryglas Anna
Jasińska Aleksandra
Jasiński Radosław
Jeliński Piotr
Jędral Anna
Kamińska Teresa
Kawecka Jolanta
Kędziorek Magdalena
Kosiak Tadeusz
Krawczyk Joanna
Królicka Agnieszka
Krusiński Piotr
Kulka Anna
Leśniewska Magdalena
Lipińska Zuzanna
Lubaczewska Izabela
Łakomiec Katarzyna
Malinowski Marcin
Marek Łukasz
Michoń Sebastian
Mikołajczuk Andrzej
Mikulicz Julita
Naruszko Szymon
Niska Anna
Pergoł Marta
Poboży Piotr
Popłoński Jacek
Remiszewski Maciej
Sieczak Magdalena
Skwarczyński Andrzej
Smereczyński Paweł
Soczewiński Maciej
Stompor Mariusz
Stompor Michał
Wierzbicka Martyna
Wyglądała Anna
Zięba Katarzyna
Bieńkowska Sylwia
Busse Paweł
Frydrych Rafał
Jakubczyk Tomasz
Jankowska Katarzyna
Kita Rafał
Klejnowski Marek
Klimkiewicz Małgorzta
Koziatka Dominik
Podurgiel Tomasz
Rudzik Marcin
Sankowski Przemysław
Szewczyk Artur
Szewczyk Piotr
Tylec Sławomir
Władzińska Anna
Wojda Łukasz
Świątecka Dorota
Ciosek Paweł
Gąsiorowska Liliana
Klepacz Zbigniew
Kokot vel Kokocińska Aneta
Kubiak-Wieczorek Aneta
Kulesza Ewelina
Łyko Wojciech
Misiuro Dorota
Nerlewski Leszek
Rybarczyk Urszula
Sońta Michał
Stankiewicz Marek
Stegawski Marek
Strzyga Joanna
Wilczewska Katarzyna
Zakrzewska Małgorzata
Śliwonik Sylwester
Fiedoruk Aleksandra
Janicki Piotr
Mazij Maciej

ROCZNIK 2006
dziennewieczorowezaoczneuzupełniającepodyplomowedzienne inżynierskiedzienne magisterskiezaoczne inżynierskiezaoczne magisterskieniestacjonarne inżynierskieniestacjonarne inżynierskie (2)stacjonarne inżynierskie
Araszkiewicz Agnieszka
Baranowska Marta
Bartkiewicz Paweł
Baszyński Jan
Bednarz Katarzyna
Bielska Maria
Brzomińska Aleksandra
Cendrowska Agnieszka
Cichecka Zuzanna
Dobrogocka Magdalena
Dobrzeniecka Anna
Domagała Ewa
Dymnicka Anna
Gawrońska Renata
Gazda Paweł
Gruszka Małgorzata
Jachmann Paweł
Jakubaszek Anna
Jarzyna Marek
Jędrasik Krzysztof
Karpiński Krzysztof
Klus Jakub
Kocot Monika
Kołodziejczyk Robert
Kulągowska Emilia
Kulągowski Łukasz
Łoniewska Adrianna
Łużyńska Joanna
Macieja Małgorzata
Pałyska Grzegorz
Piłczyńska Katarzyna
Piłczyński Marcin
Polkowski Przemysław
Przywara Natalia
Pyskło Urszula
Ratajewicz Maciej
Rymorz Jadwiga
Strzałka Magdalena
Warowicka Karolina
Wnorowska Małgorzata
Wroniak Marcin
Wróblewski Marcin
Zarębska Karolina
Zawadzka Justyna
Zecer-Gołaszewska Katarzyna
Bańska Teresa
Cieciura Rafał
Czepczyński Mariusz
Czoska Marcin
Dołowa Janina
Garwacka Małgorzata
Giska Beata
Iwaniec Marek
Janowicz Mariusz
Jarzębowski Tomasz
Kokosza Radosław
Kowal Piotr
Kowalewska Barbara
Krupa Krzysztof
Majewski Arkadiusz
Nowak Teresa
Plesiński Rafał
Proch Mariola
Rodak Wojciech
Skrobot Krzysztof
Staniec Andrzej
Stępień Andrzej
Topczewski Adam
Tywonek Hanna
Wilga Joanna
Wnorowska Małgorzata
Chwałek Tomasz
Dominiczak Joanna
Gagatko Bogusław
Gocoliński Adrian
Karwat Marek
Kopeć Kamil
Kot Mirosława
Lech Sławomir
Ligęza-Salamon Aleksander
Madej Maria
Mazurek Piotr
Miącz Barbara
Myszak Anna
Ostrzycki Roman
Pelczar Anna
Plenzler Ewa
Siekierski Tomasz
Skibiński Robert
Stępień Wiktor
Wachowiak Agnieszka
Wieczorek Robert

ROCZNIK 2005
dziennewieczorowezaoczneuzupełniającepodyplomowedzienne inżynierskiedzienne magisterskiezaoczne inżynierskiezaoczne magisterskieniestacjonarne inżynierskieniestacjonarne inżynierskie (2)stacjonarne inżynierskie
Baranowska Anna
Barlak Katarzyna
Blankiewicz Jan
Boćkowski Sebastian
Chyra Maciej
Dębska Alicja
Fedorczyk Ewa
Gajadhur Marta
Głuszczyński Mariusz
Karpińska Olga
Kawecka Anna
Komorowski Marcin
Kowalska Beata
Królak Piotr
Kurek Dominika
Lubowicka Karolina
Marchewka Marcin
Milewska Katarzyna
Mysiak Wojciech
Nowak Andrzej
Nowicki Paweł
Olszewski Tomasz
Osowska Lidia
Pawłowski Łukasz
Serwacki Piotr
Sławiński Michał
Słodownik Karolina
Sowińska Joanna
Symonowicz Szymon
Szałapska Bożena
Szerszyńska Małgorzata
Wierzbicki Paweł
Włodkowski Adam
Zvirinska Izabela
Ślusarz Jan
Bętkowski Sergiusz
Bończak Michał
Cichecki Piotr
Dmowska Renata
Gardzielewska Grażyna
Gębarzewski Marek
Gliński Krzysztof
Głuchowski Krzysztof
Gniado Dariusz
Górski Andrzej
Jęśko Katarzyna
Kopeć Sylwia
Laszkowska Małgorzata
Lewandowska Katarzyna
Madej Andrzej
Marciak Sebastian
Obarek Rafał
Olewiński Paweł
Pac Piotr
Pawlikowska Sylwia
Płoski Krzysztof
Rudnik Janusz
Rurarz Przemysław
Skweres Rafał
Suchocki Grzegorz
Szczurowski Paweł
Szlauer Jacek
Wiraszko Małgorzata
Zieja Arkadiusz
Barański Tomasz
Cała Małgorzata
Ciechanowicz Adam
Czerwińska Małgorzata
Deręgowska-Kurek Aleksandra
Dobrzyńska Małgorzata
Dufaj Marek
Goc Magdalena
Graczyk Joanna
Hajduczenia Marek
Kowalska Alicja
Krusik Monika
Kurowiak Klaudyna
Leśniak Daniel
Makomaski Jacek
Malicka Marta
Mstowski Tomasz
Mudrak Anna
Nowak Waldemar
Pawelec Jacek
Płuciennik Rafał
Rogalska Monika
Rutkowska Joanna
Sęk Zbigniew
Siemińska Agnieszka
Szostak Krzysztof
Szybaj-Piątek Agnieszka
Wiśniewska-Szczepanik Aneta
Wróblewski Cezary
Wustinger Sylwia
Ślosarczyk Michał
Świś Marek

ROCZNIK 2004
dziennewieczorowezaoczneuzupełniającepodyplomowedzienne inżynierskiedzienne magisterskiezaoczne inżynierskiezaoczne magisterskieniestacjonarne inżynierskieniestacjonarne inżynierskie (2)stacjonarne inżynierskie
Bujnicki Sławomir
Glura Tomasz
Gwizdalska Anna
Izdebska Joanna
Kania Aneta
Kaźmierczak Krzysztof
Klekociuk Monika
Kłos Mariusz
Kozak Aneta
Kubicka Agnieszka
Kuna Michał
Lach Lucyna
Lach Mikołaj
Łapiński Karol
Mastalerz Krzysztof
Nowak Agata
Osiecka Anna
Pajączek Małgorzata
Paszkowska Katarzyna
Pełka Justyna
Pietrzak Katarzyna
Piotrowska Katarzyna
Rawdanowicz Anna
Rębiś Agata
Rokicki Tomasz
Stefańczyk Sebastian
Szewczyk Karolina
Wawrzyniecka Agnieszka
Witkowska Joanna
Wojdyna Agnieszka
Wojtko Piotr
Wrzochol Karolina
Wymysłowska Małgorzata
Zalewski Andrzej
Zawadzka Edyta
Zyskowska Małgorzata
Abramiuk Paweł
Bętkowski Tomasz
Boryczka Zbigniew
Jankowski Grzegorz
Krasnodębska Dorota
Kuźmińska Elżbieta
Maciesza-Maślanka Iwona
Momot Grzegorz
Pawluk Mariusz
Piotrowski Krzysztof
Sałański Daniel
Sobiech Monika
Szymańska Hanna
Talarowska Katarzyna
Więckowski Paweł
Wróbel Monika
Zielińska Elżbieta

ROCZNIK 2003
dziennewieczorowezaoczneuzupełniającepodyplomowedzienne inżynierskiedzienne magisterskiezaoczne inżynierskiezaoczne magisterskieniestacjonarne inżynierskieniestacjonarne inżynierskie (2)stacjonarne inżynierskie
Bednarczyk Marcin
Dobrogowski Paweł
Domańska Beata
Dryk Michał
Dzik Katarzyna
Górska Beata
Gryko Magdalena
Ignatowicz Anna
Kalinowski Witold
Kierczak Kornelia
Kowalczyk Szymon
Kretkiewicz Wojciech
Kropielnicki Jarosław
Kuśmider Paweł
Lechniak Anna
Leśniewski Michał
Litwin Łukasz
Łukasiewicz Anna
Majkowska Ilona
Mażulis Bartłomiej
Niewęgłowska Anna
Piotrowski Jacek
Polkowski Marcin
Różycka Martyna
Różycki Artur
Sadowska Jolanta
Skowroński Bartłomiej
Smoliński Maciej
Sobstyl Aleksandra
Szatrow Julia
Szewczyk Bartłomiej
Tacikowska Anna
Wolak Joanna
Wolnicki Marcin
Wolski Radosław
Wrzesińska Monika
Zaraś Agnieszka
Zatorska Katarzyna
Żeleźnicka Monika
Adamski Piotr
Boguszewski Tomasz
Chęsy Monika
Chłopkiewicz Magdalena
Jankowska Hanna
Małyska Anna
Miller Bartosz
Sońta Krzysztof
Syga Piotr

ROCZNIK 2002
dziennewieczorowezaoczneuzupełniającepodyplomowedzienne inżynierskiedzienne magisterskiezaoczne inżynierskiezaoczne magisterskieniestacjonarne inżynierskieniestacjonarne inżynierskie (2)stacjonarne inżynierskie
Bala Agnieszka
Bejda Dariusz
Białowąs Michał
Bil Dorota
Bogdaniuk Grażyna
Bogucki Maciej
Bogusz Piotr
Budkowski Sebastian
Cichowlas Lidia
Cieślik Marzena
Drumlewski Mateusz
Dul Ewa
Dzbański Daniel
Fokciński Wojciech
Godlewska Joanna
Grabowska Agnieszka
Grunwald Sylwia
Grynfelder Rafał
Grzywacz Anna
Jankowski Dariusz
Jarząb Barbara
Kowalski Radosław
Kucharska Małgorzata
Kwiatkowska Eliza
Lackowski Marcin
Lubowicki Paweł
Łukaszewicz Agata
Malesa Paweł
Marczak Elżbieta
Mellin Dariusz
Mijal Jacek
Naruszko Anna
Nowicki Kamil
Olędzki Michał
Orełko Piotr
Owczarek Justyna
Pawlik Bohdan
Pierzchała Małgorzata
Plich Elżbieta
Przybysz Renata
Pytlak Aleksandra
Radzicki Bartosz
Skrzyniarz Michał
Skrzypczak Artur
Straszewicz Michał
Szydłowski Tomasz
Szymankiewicz Tomasz
Trochimiuk Jarosław
Wieczorek Joanna
Wojcieszak Paweł
Zabielski Robert
Zaprzałek Damian
Zawadzka Justyna
Adamski Paweł
Bednarczyk Joanna
Bigoszewska Monika
Bobrowski Marek
Chatys Tomasz
Czechowicz Robert
Deptulski Jacek
Dąbrowska Anna
Gałecki Piotr
Jacak Urszula
Kaluga Dariusz
Kłosek Tomasz
Kwiatkowski Jarosław
Luba Krzysztof
Marciniak Gabriela
Marzec Rafał
Mirecka Anna
Mucha Dorota
Niezgoda Iwona
Orliński Sebastian
Tomaszewski Sylwester
Wolski Wojciech
Borczyk Damian
Cieślicki Paweł
Ćwiklińska Danuta
Gabor Andrzej
Giza Grażyna
Grabowski Sebastian
Graczyk Jarosław
Jakóbczyk Jarosław
Jasiewicz-Strzelecka Anna
Jóźwiak Waldemar
Kempiński Jerzy
Kilar Wojciech
Kozyra Krzysztof
Krzemkowska Małgorzata
Łukasiewicz Agnieszka
Markowski Piotr
Nieszporek Adam
Nowicki Marek
Ostrowski Piotr
Pryt Iwona
Ramotowski Krzysztof
Smorąg Robert
Stawicki Adrian
Szumański Jarosław
Szweda Waldemar
Wantuch Elżbieta
Wisz Michał
Wiśniewski Tomasz
Wójcik Jarosław
Zając Robert
Zawadzka Aldona
Żelezniakowicz Michał

ROCZNIK 2001
dziennewieczorowezaoczneuzupełniającepodyplomowedzienne inżynierskiedzienne magisterskiezaoczne inżynierskiezaoczne magisterskieniestacjonarne inżynierskieniestacjonarne inżynierskie (2)stacjonarne inżynierskie
Barańska Paulina
Czarnecki Marcin
Dryjańska Joanna
Galińska Monika
Gęsicki Kornel
Gołąb Wojciech
Górkiewicz Agnieszka
Grad Tatiana
Gąbka Grzegorz
Hajduk Piotr
Jagielska Anna
Jaglińska Monika
Karbowska Joanna
Kłoczewski Mariusz
Kosiarski Daniel
Kubiak Agnieszka
Łaba Marcin
Łękarska Adrianna
Miazin Joanna
Mijakowski Wojciech
Misztalewska Joanna
Możdżonek Paweł
Orełko Hubert
Orowiecki Hubert
Pilch Monika
Placek Marcin
Przybyszewski Bogdan
Sibirska Agata
Stankiewicz Anna
Staszewska Kamila
Stefaniak Katarzyna
Szmit Magdalena
Szymankiewicz Radosław
Tarasiuk Anna
Wojciechowski Andrzej
Wójcik Artur
Wróblewska Karolina
Ziarno Krzysztof
Bacińska Anna
Błaszczak Dariusz
Bohl Monika
Ciecierska Bożena
Flis Jaromir
Jasińska Edyta
Karlicki Wojciech
Kołodziejska Małgorzata
Kuczkowski Tadeusz
Ławnicka Bożena
Siwek Michał
Suchecki Andrzej
Zatorska Klaudia
Zdrojewski Edward

ROCZNIK 2000
dziennewieczorowezaoczneuzupełniającepodyplomowedzienne inżynierskiedzienne magisterskiezaoczne inżynierskiezaoczne magisterskieniestacjonarne inżynierskieniestacjonarne inżynierskie (2)stacjonarne inżynierskie
Białkowska Grażyna
Borowiec Alicja
Erens Arkadiusz
Fuśnik Marta
Goślicki Rafał
Grycz Michał
Hochman Marcin
Jezierska Iwona
Karlińska Magdalena
Kilian Daniel
Klimuszko Renata
Kowalewska Agnieszka
Kucharska Magdalena
Ostrowski Krzysztof
Pawela Małgorzata
Pawela Michał
Piaskowska Małgorzata
Pniewska Katarzyna
Remiszewski Tomasz
Rydzewska Agnieszka
Skorupska Marta
Sobieraj Sylwia
Szczerski Piotr
Turek Mariusz
Widłak Radosław
Widzowski Maciej
Wieczorek Robert
Wielądek Małgorzata
Wręga Marcin
Gibała Ilona
Jaroszewicz Marcin
Kazulo-Gawryś Julia
Kowalczyk Magdalena
Krawczyk Marzena
Mokosa Michał
Neusser Dariusz
Niedziółka Anna
Niewiadomski Paweł
Pacholczyk Małgorzata
Salamon Krystyna
Stanek Irena
Stankowska Joanna
Syldatk Halina
Żurek Katarzyna
Bielińska- Woszczak Iga
Chabros Krzysztof
Dębecki Michał
Leszczyńska Ewa
Mużelak Jan
Naglik Rafał
Reginka-Wicherska Renata
Sadecka Marzena
Skoczek Małgorzata
Sobieszewska Monika
Terlecki Paweł
Topolińska Jadwiga
Wilczyński Marcin
Worzała Andrzej
Zientalski Włodzimierz

ROCZNIK 1999
dziennewieczorowezaoczneuzupełniającepodyplomowedzienne inżynierskiedzienne magisterskiezaoczne inżynierskiezaoczne magisterskieniestacjonarne inżynierskieniestacjonarne inżynierskie (2)stacjonarne inżynierskie
Baltaziuk Agnieszka
Blachowski Konrad
Czerko Dorota
Domżał Anna
Hołup Adam
Hołup Jolanta
Kaczmarek Marcin
Konkolewski Marek
Krajewska Ewa
Kącki Mariusz
Łaba Tomasz
Makowska Agata
Nędzołek Piotr
Nojszewski Tomasz
Różyński Marek
Rusin Bartosz
Sikorski Paweł
Sobczak Piotr
Wieczorkowska Anita
Wiśniewski Tomasz
Brzomiński Andrzej
Buczyńska Anna
Glińska - Brzezicha Barbara
Kępska Alina
Pagacz-Boryczka Maria
Rosiak Eryk
Sieczka Wioletta
Wójcik Tomasz

ROCZNIK 1998
dziennewieczorowezaoczneuzupełniającepodyplomowedzienne inżynierskiedzienne magisterskiezaoczne inżynierskiezaoczne magisterskieniestacjonarne inżynierskieniestacjonarne inżynierskie (2)stacjonarne inżynierskie
Broniszewski Marcin
Giemza Joanna
Janusz Robert
Kowalski Tomasz
Roszkowski Marcin
Siwek Mariusz
Sobiech Hubert
Szczepankowski Przemysław
Wieczorek Robert
Boszko Bartłomiej
Drejer Renata
Kaczmarczyk Stefan
Kazubek Marek
Kolasiński Andrzej
Kudeł Robert
Wesołowska-Dejer Aleksandra

ROCZNIK 1997
dziennewieczorowezaoczneuzupełniającepodyplomowedzienne inżynierskiedzienne magisterskiezaoczne inżynierskiezaoczne magisterskieniestacjonarne inżynierskieniestacjonarne inżynierskie (2)stacjonarne inżynierskie
Baran Monika
Czajkowska Agnieszka
Dzierżyński Piotr
Fidyk Arkadiusz
Kaczyńska Izabella
Karwecka Agnieszka
Koleśnik Joanna
Kopczyński Dariusz
Odolczyk Jacek
Pacholak Paweł
Warda Agata
Wojciechowski Mariusz
Wojtkowska Aleksandra
Wołoszyn Marek
Basiak Katarzyna
Cieśla Lech
Czapla Elżbieta
Kraśkiewicz Kazimierz
Maślanka Wanda
Olechowska Katarzyna
Osmoła Piotr
Owerczuk Barbara
Polanowski Marek
Serowik Rafał
Szałwiński Daniel
Szpunar Marek
Włodarzewska Beata

ROCZNIK 1996
dziennewieczorowezaoczneuzupełniającepodyplomowedzienne inżynierskiedzienne magisterskiezaoczne inżynierskiezaoczne magisterskieniestacjonarne inżynierskieniestacjonarne inżynierskie (2)stacjonarne inżynierskie
Baur Maciej
Brodacki Janusz
Budny Wojciech
Büthner-Zawadzki Michał
Duszny Zbigniew
Gołębski Jacek
Heimrath Piotr
Jadownicka Katarzyna
Jankowska Agnieszka
Józefowicz Cezary
Kazimierczuk Adam
Kenig Paweł
Kończak Patrycja
Krogulski Tomasz
Kunowski Paweł
Lis Edyta
Macioch Renata
Marcinkowski Leszek
Mazek Radosław
Nawrocka Elżbieta
Padniuk Magdalena
Piwowar Andrzej
Piwowar Marek
Polechońska Anna
Rojek Agnieszka
Rosłoniec Piotr
Rostocki Aleksander
Rzeplińska Marta
Siemiński Stanisław
Sobczyński Grzegorz
Sowa Małgorzata
Szyszko Krzysztof
Zglecka Adriana
Śleboda Przemysław
Grzelak Piotr
Janiga Urszula
Kowalska Danuta
Milewski Benedykt
Morawczyński Paweł
Pietrańczyk Jacek
Smogarzewska Magdalena
Tysarczyk Ryszard
Werner Krzysztof
Wrzesiewska Barbara
Zdrojewski Tadeusz

ROCZNIK 1995
dziennewieczorowezaoczneuzupełniającepodyplomowedzienne inżynierskiedzienne magisterskiezaoczne inżynierskiezaoczne magisterskieniestacjonarne inżynierskieniestacjonarne inżynierskie (2)stacjonarne inżynierskie
Chęsy Artur
Draszczyk Daria
First Dorota
Jeżewski Robert
Kępczyńska Ewa
Kossek Wojciech
Łebkowska Anna
Nessel Tomasz
Osiecka Agnieszka
Ragus Marek
Rzepliński Marcin
Sadowska Jolanta
Sobocińska Elżbieta
Szymońska Monika
Ślesicka Maria
Rucińska Mirosława

ROCZNIK 1994
dziennewieczorowezaoczneuzupełniającepodyplomowedzienne inżynierskiedzienne magisterskiezaoczne inżynierskiezaoczne magisterskieniestacjonarne inżynierskieniestacjonarne inżynierskie (2)stacjonarne inżynierskie
Barej Małgorzata
Białołęcka - Król Ewa
Boguszewska Agnieszka
Brzozowska Barbara
Chodubski Andrzej
Dźwill Joanna
Fornalska Marta
Freliszko Katarzyna
Gomoła Agnieszka
Kandyba Jarosław
Kierzyńska Beata
Kierzyński Rafał
Kucharczyk Beata
Matuszewski Mariusz
Musiał Robert
Posadowski Andrzej
Ragus Jacek
Różalska-Kiepłek Dorota
Saar Renata
Sobczuk Renata
Sójkowska Katarzyna
Stępniak Jolanta
Teler Mariusz
Zelent Agnieszka

ROCZNIK 1993
dziennewieczorowezaoczneuzupełniającepodyplomowedzienne inżynierskiedzienne magisterskiezaoczne inżynierskiezaoczne magisterskieniestacjonarne inżynierskieniestacjonarne inżynierskie (2)stacjonarne inżynierskie
Bartosiak Maciej
Błońska Dorota
Chodkowska Dorota
Chodkowski Jarosław
Głowacka Beata
Gąsiorowska Martyna
Gulczyński Sławomir
Jabłońska Elżbieta
Kacprzak Sławomir
Kawecki Piotr
Klimaszewska Alina
Lutyńska Katarzyna
Łukasiak Alicja
Pryzowicz Eugeniusz
Skręta Zbigniew
Sobolewska Renata
Ugniewska Anna
Więckowska Bożena
Wyszyński Andrzej
Zelis Renata
Biesialska Krystyna
Chwedczuk Zbigniew
Jarosz Bronisław
Konieczny Paweł
Kozłowski Dariusz
Murawska Anna
Orlański Piotr
Piechota Marek
Pyszny Jadwiga
Stryjewski Bogdan
Sybilski Krzysztof
Tepieluk Ewa
Goliński Tomasz
Gołda Anna
Janicki Andrzej
Kamińska Marianna
Lipiński Piotr
Liszka Danuta
Litwin Jerzy
Piechocki Ireneusz
Płotka Stanisław
Szindler Marek
Tyrtania Piotr
Żurawska Elżbieta

ROCZNIK 1992
dziennewieczorowezaoczneuzupełniającepodyplomowedzienne inżynierskiedzienne magisterskiezaoczne inżynierskiezaoczne magisterskieniestacjonarne inżynierskieniestacjonarne inżynierskie (2)stacjonarne inżynierskie
Bernatowicz-Lewkowicz Mariusz
Cecot Sławomir
Chyczewska Joanna
Cybulska Maria
Kirschke Marina
Meisner Ewa
Ostrowska Agnieszka
Seweryn Jarosław
Weber Janusz
Wosiek Jarosław
Wyrwicka Małgorzata
Zbrzezna Małgorzata
Kramer Maciej
Rejner Małgorzata

ROCZNIK 1991
dziennewieczorowezaoczneuzupełniającepodyplomowedzienne inżynierskiedzienne magisterskiezaoczne inżynierskiezaoczne magisterskieniestacjonarne inżynierskieniestacjonarne inżynierskie (2)stacjonarne inżynierskie
Banaś Alina
Celichowski Jerzy
Czajkowski Piotr
Daniłowicz Alicja
Glegoła Anna
Godawa Edward
Goliat Małgorzata
Grygoruk Alina
Gąsior Agnieszka
Kaczorowski Jacek
Klimas Marcin
Kołodziej Janusz
Krajewski Rafał
Lipka Ewa
Łopaciuk Marzenna
Matyska Katarzyna
Pietkiewicz Dorota
Pietrzykowska Emilia
Porzeżyńska Maria
Porzeżyński Mariusz
Puza Wojciech
Siemaszko Witold
Solecka-Lis Izabela
Załuski Mariusz
Świątek Robert
Bombała-Szewczyk Barbara
Borowski Adam
Dudziec Wanda
Gołębiewski Wojciech
Kamińska Marianna
Kopiec Eugeniusz
Kowalska Wiesława
Krupiński Marian
Łasak Krzysztof
Mróz Anna
Rudnicka Katarzyna
Skowron Andrzej
Szindler Marek
Szymczak Joanna
Wielgos Ryszard
Więckowski Remigiusz
Witkiewicz Grzegorz

ROCZNIK 1990
dziennewieczorowezaoczneuzupełniającepodyplomowedzienne inżynierskiedzienne magisterskiezaoczne inżynierskiezaoczne magisterskieniestacjonarne inżynierskieniestacjonarne inżynierskie (2)stacjonarne inżynierskie
Czeczuk Iwona
Frankowski Artur
Kunicki Marcin
Łacisz Klara
Rozum Anna
Świercz Barbara
Borkowski Krzysztof
Kanas Adam
Zawadzka Wanda

ROCZNIK 1989
dziennewieczorowezaoczneuzupełniającepodyplomowedzienne inżynierskiedzienne magisterskiezaoczne inżynierskiezaoczne magisterskieniestacjonarne inżynierskieniestacjonarne inżynierskie (2)stacjonarne inżynierskie
Banaszek Bożena
Janecka Grażyna
Kołodziej Ewa
Krojec Piotr
Mędliński Tomasz
Walczuk Bogusława
Wieczorek Beata

ROCZNIK 1988
dziennewieczorowezaoczneuzupełniającepodyplomowedzienne inżynierskiedzienne magisterskiezaoczne inżynierskiezaoczne magisterskieniestacjonarne inżynierskieniestacjonarne inżynierskie (2)stacjonarne inżynierskie
Banaszek Zbigniew
Bar Katarzyna
Bełdowska Monika
Bieniuszewicz Katarzyna
Chyczewski Janusz
Ciunowicz Maciej
Czech Elżbieta
Dmowski Adam
Janiszewska Agnieszka
Kędziorek Andrzej
Koper Daniel
Kowalczyk Beata
Krzemiński Dariusz
Kulma Dorota
Lis Dariusz
Łubian Małgorzata
Makaruk Barbara
Michalak Krystyna
Michalak Piotr
Młyńczyk Sławomir
Ostrowska Iwona
Paluchowski Andrzej
Rytel Urszula
Skaruz Wiesława
Szummer Joanna
Szummer Marek
Tomczak Dariusz
Wysopolska Joanna
Bartos Andrzej
Krawczyk Zbigniew
Kwieciński Zdzisław
Lis Zbigniew
Modzelewski Dariusz
Nowakowski Tadeusz
Oleszczuk Małgorzata
Strzemiński Wojciech
Surgoft Iwona
Tyszka Roman

ROCZNIK 1987
dziennewieczorowezaoczneuzupełniającepodyplomowedzienne inżynierskiedzienne magisterskiezaoczne inżynierskiezaoczne magisterskieniestacjonarne inżynierskieniestacjonarne inżynierskie (2)stacjonarne inżynierskie
Bełdowski Jacek
Chmielewska Beata
Chojnacka Iwona
Czapnik Małgorzata
Czapnik Mariusz
Czyżewska Edyta
Czyżewski Janusz
Grodnicka Iwona
Jarecki Grzegorz
Jurczak Urszula
Kruszewska Joanna
Machulak Mirosław
Mandziuk Anna
Markowski Leszek
Nowacki Jan
Tchorek Agnieszka
Żurkiewicz Andrzej
Bogajczyk Marzena
Dobrzycka Elżbieta
Filip Izabella
Kąkol Franciszek
Nalewajko Krzysztof
Orysiak Krystyna
Przeorski Waldemar

ROCZNIK 1986
dziennewieczorowezaoczneuzupełniającepodyplomowedzienne inżynierskiedzienne magisterskiezaoczne inżynierskiezaoczne magisterskieniestacjonarne inżynierskieniestacjonarne inżynierskie (2)stacjonarne inżynierskie
Bej Elżbieta
Betcher Anna
Bojanowicz Damazy
Bojanowicz Zofia
Buszowska Iwona
Furman Lucjan
Furman Małgorzata
Gołasa Bogusław
Jeziorski Wojciech
Kiepas Anna
Kłapkowska Małgorzata
Kordowska Lidia
Kostrubała Ewa
Kunstetter Andrzej
Kupczyński Jeremi
Lacek Beata
Łabędzki Wojciech
Machałowska Marzena
Majdak Andrzej
Matejewski Przemysław
Miedzwiecka Marta
Nawrocki Janusz
Olejarz Lucyna
Ostrowska Joanna
Pietruszewski Krzysztof
Piotrowski Tomasz
Piwońska Jolanta
Samsel Marzena
Skowroń Jadwiga (Jagoda)
Turowska Joanna
Warmińska Małgorzata
Wasilczuk Marzena
Witkowska Grażyna
Wójcik Dorota
Babuch Ewa
Janiec Janusz
Krawczyk Leszek
Kurzątkowska Grażyna
Łobejko Urszula
Maciejewski Jerzy
Pisarska Wanda
Rusak Jerzy
Szwarga Marek
Balicka Katarzyna

ROCZNIK 1985
dziennewieczorowezaoczneuzupełniającepodyplomowedzienne inżynierskiedzienne magisterskiezaoczne inżynierskiezaoczne magisterskieniestacjonarne inżynierskieniestacjonarne inżynierskie (2)stacjonarne inżynierskie
Abramowska Urszula
Czarnecka Maria
Kawałko Karol
Krauze Witold
Młynarz Elżbieta
Nyckowska Małgorzata
Nyckowski Andrzej
Parczewska Urszula
Pietrykowski Tomasz
Przetakiewicz Grzegorz
Różycki Leszek
Staśczak Zbigniew
Thomas Anna
Turowski Michał
Tylutki Mariola
Waszkiewicz Iwona
Hyrnik Grażyna
Kowalski Andrzej
Puczek Andrzej
Siemieniak Zygmunt
Wiaderny Jacek
Wielochowski Andrzej
Zjeżdżałka-Olchowik Bogumiła
Żuk Wanda

ROCZNIK 1984
dziennewieczorowezaoczneuzupełniającepodyplomowedzienne inżynierskiedzienne magisterskiezaoczne inżynierskiezaoczne magisterskieniestacjonarne inżynierskieniestacjonarne inżynierskie (2)stacjonarne inżynierskie
Bocian Dariusz
Cegłowski Krzysztof
Gruszecka Małgorzata
Jabłońska Mirosława
Jakimiak Małgorzata
Kłapkowski Bogusław
Kryut Ryszard
Nowacka Jolanta
Płatek Agnieszka
Wysopolski Tadeusz
Masłowski Jerzy
Wójcik Waldemar
Zaleski Krzysztof

ROCZNIK 1983
dziennewieczorowezaoczneuzupełniającepodyplomowedzienne inżynierskiedzienne magisterskiezaoczne inżynierskiezaoczne magisterskieniestacjonarne inżynierskieniestacjonarne inżynierskie (2)stacjonarne inżynierskie
Bartoszewicz Mirosława
Bester Beata
Burba Tomasz
Kaczorek Sławomir
Klukowska Lucyna
Kościelniak Mirosław
Krefta Teresa
Lech Barbara
Majchrowska Eliza
Salamonowicz Paweł
Szczepanowska Elżbieta
Wilk Hanna
Wiśniewski Grzegorz
Zajda Elżbieta
Holiat Maria
Jakubowski Marcin
Jasiak Małgorzata
Królikowski Stefan
Wdowiak Alicja
Wiśniewski Jan
Zaczek Jarosław
Zawada Jolanta

ROCZNIK 1982
dziennewieczorowezaoczneuzupełniającepodyplomowedzienne inżynierskiedzienne magisterskiezaoczne inżynierskiezaoczne magisterskieniestacjonarne inżynierskieniestacjonarne inżynierskie (2)stacjonarne inżynierskie
Biernacki Piotr
Burdach Barbara
Chmielewska Bożena
Duszak Anna
Garbacz Halina
Jakimiak Wojciech
Lazar Laszlo
Leśniewska Katarzyna
Łazicki Jan
Marszałek Albert
Piękoś Zdzisława
Popiołek Andrzej
Pudło Elżbieta
Pustoła Włodzimierz
Szczepańska Iwona
Szustak Maciej
Wojdan Krzysztof
Wyrożemska Joanna
Smoliński Adam
Szymczak Bogdan
Krypczyk Eugeniusz
Pakalski Marek
Rainka Katarzyna
Rostkowski Jerzy

ROCZNIK 1981
dziennewieczorowezaoczneuzupełniającepodyplomowedzienne inżynierskiedzienne magisterskiezaoczne inżynierskiezaoczne magisterskieniestacjonarne inżynierskieniestacjonarne inżynierskie (2)stacjonarne inżynierskie
Czepilewa Luba
Dreszer Edward
Dziaduszek Wiesław
Górzyńska - Kuc Zofia
Grodzicki Mieczysław
Jagielak Jerzy
Kamińska Brygida
Karasiński Sylwester
Kerekes Janos
Kruszona Szymon
Latecki Ryszard
Luziński Zbigniew
Marzec Halina
Olejniczak Irena
Proczek Agnieszka
Próchnicka Aleksandra
Przyborowski Marek
Puchlew Antoni
Strzelecka Elżbieta
Todorow Zdrawko
Tokłowicz Barbara
Wicha Małgorzata
Wiśniowski Piotr
Kociszewski Eugeniusz
Ręszmit Halina
Szumski Maciej
Wróblewski Zenon
Olechowska Katarzyna

ROCZNIK 1980
dziennewieczorowezaoczneuzupełniającepodyplomowedzienne inżynierskiedzienne magisterskiezaoczne inżynierskiezaoczne magisterskieniestacjonarne inżynierskieniestacjonarne inżynierskie (2)stacjonarne inżynierskie
Baczyńska Anna
Baranowska Hanna
Barańska Małgorzata
Grzechnik Elżbieta
Jasińska Wiesława
Jóźwiak Barbara
Jóźwik Adam
Kęsicka Ewa
Kirejczyk Halina
Krzeski Kazimierz
Kubiak Małgorzata
Miklas Przemysław
Paluch Ryszard
Pikus Urszula
Płatek Andrzej
Sarnecka Elżbieta
Sikorski Andrzej
Sosińska Hanna
Szczęsnowicz Radosław
Witkowska Jolanta
Zielińska Mirosława
Ścibior Edward
Śliwińska Wiesława
Świątkowski Bronisław
Arcichowski Andrzej
Bartczak Janusz
Bień Lech
Góral Jacek
Harasimiuk Andrzej
Jorkowski Jan
Juchniewicz Jacek
Jurzynek Wojciech
Kacprzak Wiesława
Kocak Mustafa
Ładkowska Anna
Raszplewicz Tadeusz
Rzeźnicka Elżbieta
Skwarek Stanisław
Strutyński Andrzej
Tołoczko Antoni
Zaczek Karol
Januszewski Krzysztof
Najmuł-Lis Zofia
Wysocki Michał

ROCZNIK 1979
dziennewieczorowezaoczneuzupełniającepodyplomowedzienne inżynierskiedzienne magisterskiezaoczne inżynierskiezaoczne magisterskieniestacjonarne inżynierskieniestacjonarne inżynierskie (2)stacjonarne inżynierskie
Banaś Grażyna
Bojczewski Krzysztof
Brzozowski Wiesław
Cenda Elżbieta
Chełchowski Zbigniew
Ciupalski Józef
Czaczkowska Alina
Drożyński Marek
Gospodarczyk Walentyna
Grzegorkiewicz Jerzy
Karpiński Krzysztof
Klimiuk Sławomir
Lenczewska Joanna
Łagoda Ewa
Łapiński Jerzy
Łukasińska Ewa
Muszyńska Halina
Pastuła Anna
Potentas Grażyna
Sawała Andrzej
Serafin Małgorzata
Stafiej Adam
Stoszek Stanisław
Trześniewska Bożena
Wojnarowicz Małgorzata
Wojtan Janina
Zając Elżbieta
Żukowska Barbara
Bielecki Wacław
Cichocki Leonard
Derlacz Piotr
Jankowski Witold
Łazowski Wojciech
Pastuszak Włodzimierz

ROCZNIK 1978
dziennewieczorowezaoczneuzupełniającepodyplomowedzienne inżynierskiedzienne magisterskiezaoczne inżynierskiezaoczne magisterskieniestacjonarne inżynierskieniestacjonarne inżynierskie (2)stacjonarne inżynierskie
Bonder Hanna
Borucki Jan
Bui Thi Van
Dąbrowski Janusz
Elis Maria
Fijałkowski Marek
Gajewska-Bagniuk Ewa
Horban Anna
Indyka Jacek
Jasińska Bożena
Kalicka Barbara
Kolanowska Grażyna
Komotajtys Ewa
Korbel Teresa
Kordzik Krzysztof
Kowalska Danuta
Król Leszek
Kryger Małgorzata
Laprus Stanisław
Le Hoa Binh
Libucha Iwona
Łączny Ewa
Łukasiak Hanna
Mudrak Ewa
Nguyen Minh Tam
Nguyen Thi Ninh
Ordon Piotr
Pajewski Roman
Parol Iwona
Pawłowska Danuta
Pędowska Maria
Pham Quang Dang
Pyrtek Krystyna
Radwański Mirosław
Soszyńska Maria
Stolarska Barbara
Strzemecka Małgorzata
Szulecka Wiesława
Szych Grzegorz
Topolińska Jadwiga
Waszczuk Halina
Wójcik Andrzej
Wrzesiewska Barbara
Zając Krzysztof
Żuchlińska Małgorzata
Andrasik Jerzy
Cudnok Lilianna
Jóźwiak Bernard
Kotowska Monika
Kotowska Zofia
Otulak Krzysztof
Pasek vel Paszkowska Jolanta
Radomski Stanisław
Suchanecki Adam
Szelągowska Lidia
Szewczyk Andrzej
Zalewski Tomasz
Żur Ryszard

ROCZNIK 1977
dziennewieczorowezaoczneuzupełniającepodyplomowedzienne inżynierskiedzienne magisterskiezaoczne inżynierskiezaoczne magisterskieniestacjonarne inżynierskieniestacjonarne inżynierskie (2)stacjonarne inżynierskie
Browińska Hanna
Bryzek Wiesław
Dembiczak Ewa
Dębski Jacek
Dąbrowa Tomasz
Górzyńska Maria
Gronau Tomasz
Herman Krzysztof
Herman-Iżycki Jacek
Kocięba Grażyna
Kowalczyk Jan
Krawczyk Jolanta
Kwiatkowska Maria
Lipko Iwonna
Malarska Izabella Katarzyna
Mroczkowska Izabela
Nawrocki Mirosław
Nowakowska Krystyna
Olejniczak Leszek
Ostaszewska Maria
Penszko Barbara
Penszko Marek
Piwko Marek
Polakowska Magdalena
Remiszewska Elżbieta
Stefański Janusz
Wojtowicz Małgorzata
Zaczkiewicz Krzysztof
Herman Wiesław
Lesińska Kamila
Pakalski Marek
Rainka Katarzyna
Rostkowski Jerzy

ROCZNIK 1976
dziennewieczorowezaoczneuzupełniającepodyplomowedzienne inżynierskiedzienne magisterskiezaoczne inżynierskiezaoczne magisterskieniestacjonarne inżynierskieniestacjonarne inżynierskie (2)stacjonarne inżynierskie
Antoniewicz Zdzisław
Boryk Jarosław
Kalinowski Leszek
Kufliński Jerzy
Kulpok Eugeniusz
Luciak Zdzisław
Ładkowski Andrzej
Pankratz Ryszard
Stanilewicz Olgierd
Szulecki Witold
Tusiński Wiesław
Wojsław Ewa
Ziółek Bogusława
Bagiński Jerzy
Chludziński Janusz
Duchnowska Joanna
Gaworski Andrzej
Golatowski Marek
Grabowski Marek
Gruszczyński Stanisław
Jankowski Witold
Kwapisz Marek
Lach Andrzej
Leszczyńska Ewa
Mikołajczak Bożena
Mudrak Witold
Nawrocka Elżbieta
Otto Piotr
Plichtowska Barbara
Sitek Jerzy
Stefanek Bożena
Szwed Anna
Topolski Zbigniew
Warpas Janusz
Wilczyński Ryszard

ROCZNIK 1975
dziennewieczorowezaoczneuzupełniającepodyplomowedzienne inżynierskiedzienne magisterskiezaoczne inżynierskiezaoczne magisterskieniestacjonarne inżynierskieniestacjonarne inżynierskie (2)stacjonarne inżynierskie
Derlacz Piotr
Gronau Tomasz
Jóźwiak Sławomir
Kotlarek Paweł
Kotowska Zofia
Kwiatkowska Maria
Leonczak Grażyna
Lipko Iwonna
Ławniczak Hanna
Markiewicz Gabriela
Miechowski Janusz
Naorniakowska Bożena
Olechowska Katarzyna
Pasek vel Paszkowska Jolanta
Polańska Marta
Remiszewska Elżbieta
Stefański Janusz
Szymanowski Andrzej
Tarnowska Anna
Uchman Tomasz
Wiśniewska Jolanta
Wojczakowska Sławomira
Śliwińska Lilianna
Kajzer Zofia
Korwin-Kossakowski Wojciech
Krzywicki Ryszard
Lewacz Grażyna
Nasiorowski Zbigniew
Nowaczek Hanna
Plak Leszek
Rajnisz Jerzy
Stefanek Krzysztof
Szumny Włodzimierz

ROCZNIK 1974
dziennewieczorowezaoczneuzupełniającepodyplomowedzienne inżynierskiedzienne magisterskiezaoczne inżynierskiezaoczne magisterskieniestacjonarne inżynierskieniestacjonarne inżynierskie (2)stacjonarne inżynierskie
Adamczyk Krzysztof
Andrasik Jerzy
Bałdys Andrzej
Birecka Wanda
Brzozowski Jan
Dzwonkowska Anna
Filak-Niedźwiedzka Emilia
Frołow Irena
Gajek Jerzy
Grzybek Anna
Jakucewicz Stefan
Jóźwiak Bernard
Jurko Tadeusz
Jusewicz Krzysztof
Kamieński Krzysztof
Karpowicz Maria
Kępka Krystyna
Kępska Alina
Klepińska Barbara
Klimczak Janusz
Kołacz Wojciech
Kosiorowska Grażyna
Kula Andrzej
Kupczyńska Ewa
LE VAN LAM
Lebda Barbara
Linowska Elżbieta
LU THI THAM
Maj Teresa
Masznicz Jacek
Mikołajczak Leszek
Mostowska Alina
Mroczyńska Irena
Niemczyk-Wyszyńska Irena
Olak Barbara
Ołdak Marek
Osińska Anna
Paszkowski Andrzej
Piastowski Marek
Polak Andrzej
Prejbisz Krzysztof
Skiba Bogdan
Skowroński Ireneusz
Stachowicz Stanisław
Staniszewska Elżbieta
Szymczuk Barbara
Wydżga Wanda
Żurawska Iwona
Gierkowski Andrzej
Głuszcz-Woźniak Danuta
Golędzinowski Jerzy
Góral Elżbieta
Jabłoński Jan
Kaczmarek Krystyna
Kazubek Marek
Krajewski Jan
Obarski Jan
Pastuszak Włodzimierz
Płomiński Jerzy
Prussakow Teresa
Sokolnicka Mirosława
Wrzeszcz Stanisław

ROCZNIK 1973
dziennewieczorowezaoczneuzupełniającepodyplomowedzienne inżynierskiedzienne magisterskiezaoczne inżynierskiezaoczne magisterskieniestacjonarne inżynierskieniestacjonarne inżynierskie (2)stacjonarne inżynierskie
Ambroziak Mirosław
Balicka Katarzyna
Bankiewicz Lidia
Bańkowska Grażyna
Bonecka Ewa
Czyżewicz Anna
Dorda Tadeusz
Dąbrowa Tomasz
Dubiel Zbigniew
Dubrowska Dorota
Gajowniczek Jerzy
Głuchowska Anna
Jabłońska Anna
Januszewski Krzysztof
Karłowicz Andrzej
Kiljańczyk Romualda
Kondratowicz Stanisław
Kotowska Monika
Kowalska Anna
Krzywiński Roman
Kujszczyk Aleksandra
Kusideł Grażyna
Kutyna Jan
Najmuł Zofia
Olejniczak Leszek
Otulak Krzysztof
Oziemblewska Elżbieta
Pietkiewicz Ryszard
Piotrowska Ewa
Piwko Marek
Przasnek Krzysztof
Rożalski Tadeusz
Russ Jolanta
Rybus Małgorzata
Sejbuk Krystyna
Smoleńska Jolanta
Sochaj Wanda
Stefaniak Marek
Suchanecki Adam
Szafraniec Adam
Szewczyk Andrzej
Tarnkowska Dorota
Truszkowski Adam
Tyczyński Jacek
Unger Iwona
Urbańska Małgorzata
Wadecka Iwona
Walkiewicz-Górka Alicja
Wierzbicki Włodzimierz
Wietrzyński Henryk
Woźniakowska Grażyna
Zalewski Tomasz
Zaradkiewicz Anna
Zawanowska Magdalena
Arendarczyk Grzegorz
Bagińska Justyna
Dejtrowski Janusz
Dorociński Andrzej
Działański Kazimierz
Goślicki Andrzej
Grygoruk Stefan
Jarzębowska Hanna
Kuryłek Tadeusz
Lis Tadeusz
Łazowski Wojciech
Muchowicz Bohdan
Myszka Jerzy
Napiórkowska Anna
Opyc Renata
Ostrowski Edward
Renke Zenon
Rękas Stanisław
Szymańska-Goślicka Irena
Wojdyński Marek
Zielonka Zygmunt
Zygmuntowicz Zenon

ROCZNIK 1972
dziennewieczorowezaoczneuzupełniającepodyplomowedzienne inżynierskiedzienne magisterskiezaoczne inżynierskiezaoczne magisterskieniestacjonarne inżynierskieniestacjonarne inżynierskie (2)stacjonarne inżynierskie
Adamiak Wiesława
Anuszewska Halina
Bielecki Wacław
Borkowska Ewa
Borowczyk Tomasz
Brzoskowski Jarosław
Burgemejster Jolanta
Ciężkiewicz Adam
Danecka Elżbieta
Danielska Iwona
Drabik Izabela
Hochman Henryk
Kasprzak Krzysztof
Kielczyk Janina
Kiełbowski Adolf
Klus Ewa
Kozak Maria
Krymarys Danuta
Krymarys Jerzy
Kuciński Tomasz
Kusio Teresa
Kusio Wojciech
Kwaśnik Karol
Langowski Tadeusz
Leske Wojciech
Liżewski Andrzej
Markowska Barbara
Ostrowska-Wódkiewicz Anna
Pamuła Zbigniew
Pepłońska Zofia
Pomorska Anna
Rajewski Bogdan
Sobańska Irena
Solecki Janusz
Szeliga Wojciech
Trojanowski Ryszard
Werner Marek
Wewerek Ewa
Wielhorski Stefan
Wisła Włodzimierz
Wojciechowski Andrzej
Wróbel Wanda
Wróblewski Jędrzej
Zduńczyk Marzenna
Żaba Barbara
Żur Ryszard
Baliński Ireneusz
Bloch Irena
Fronczak Włodzimierz
Kesler Mieczysław
Kielak-Kielakowski Eugeniusz
Kogus-Anczewska Alicja
Kołak Janusz
Koprowicz Stanisław
Lewandowska Irena
Lewandowski Zbigniew
Maruszewski Krzysztof
Nałęcz Andrzej
Opyc Jerzy
Orliński Czesław
Rek Tomasz
Rurka Barbara
Rydzyński Antoni
Salach Janusz
Szczygielski Dariusz
Zieliński Wiesław
Wszelkie prawa zastrzeżoneStowarzyszenie Absolwentów Instytutu Poligrafii PW